Dec 21: Cez médiá adresovali trom ministrom list s nábojmi z pištole

List s tromi nábojmi z pištole prišiel do milánskeho denníka Il Giornale" s tým, že je adresovaný ministrovi hospodárstva Tommasovi Schioppovi, jeho zástupcovi Vincenzovi Viscovi a ministrovi priemyslu Pierluigimu Bersanimu.


Anonymný list v žltej obálke priniesol niekto osobne do redakcie, prípad teraz prešetruje polícia, informovali dnešné médiá.

"?lenovia vlády dostávajú ?asto vyhrážky, preto nechceme tento prípad dramatizova?, aj ke? ho berieme vážne," povedal hovorca vlády Silvio Sircana.

V októbri prišiel do rómskej redakcie toho istého denníka list s nábojmi z pištole adresovaný premiérovi Romanovi Prodimu. Anonymný list ho vyzýval na odstúpenie.

Minulý týžde? dostal aj milánsky prokurátor Stefano Dambruoso výhražný list. Dambruoso sa v minulých rokoch postaral o rozruch svojím háklivým vyšetrovaním, vedeným proti fundamentalistickým islamským skupinám v Lombardii.
Správu priniesla agentúra APA.

(c) TASR Publikovanie alebo ?alšie šírenie obsahu správ zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona.

Rubrika: Iné | Pre?ítaný krát

Komantáre

mySQL error with query SELECT c.citem as itemid, c.cnumber as commentid, c.cbody as body, c.cuser as user, c.cmail as userid, c.cemail as email, c.cmember as memberid, c.ctime, c.chost as host, c.cip as ip, c.cblog as blogid FROM nucleus1nucleus_comment as c WHERE c.citem=718 ORDER BY c.ctime: Unknown column 'c.cemail' in 'field list'

Žiadne komentáre

Predanie komentára